De pilot i-pgb wordt namens de gemeenten Delft en Woerden uitgevoerd door een team bestaande uit:

 

fotoRUDY
Rudy Bonnet
Projectleider pilot i-pgb
r.bonnet@stade.nl

 

foto Laura

Laura Damiaans
Secretaris pilot i-pgb
l.damiaans@stade.nl

 

DSC_0229_XL

Hadewych Cliteur
Extern Adviseur
hcliteur@gmail.com

 

Vanuit de gemeente Woerden:
Martin Fransen (Teammanager WoerdenWijzer) fransen.m@woerden.nl
Lucy Kroes (Senior WoerdenWijzer) kroes.l@woerden.nl
Eva van de Burgt (consulent) burgt.e@woerden.nl
Ceylan Yildiz (consulent) yildiz.c@woerden.nl

Vanuit de gemeente Delft:
Steven Poll (Senior procesmanager sociaal domein) spoll@delft.ml
Jolanda Rijswijk (consulent) jrijswijk@delft.nl
Dominic Slagt (consulent) dslagt@delft.nl
Nicole Fransen (consulent) nfransen@delft.nl

Betrokken partijen:
Aline Molenaar (Per Saldo)
Hans Kamps (ZZPer)
Carien van Hooff (Vanuit Autisme Bekeken)
Ministerie VWS
Ministerie BZK
VNG